if_photoif_put_inmenu
ТОВ БК ЖИТЛОСЕРВІС
Зателефонуйте нам!
+38 (097) +38 (097) 436-28-55 Показати
+38 (066) +38 (066) 355-80-57 Показати

Нове покриття Purex - стильне та довговічне

02 березня 2010

Іноваційне міцне покриття Purex має чотири основні переваги.

Розумна ціна.
Порівняно з продукцією з Polyester та Polyester matt, нове покриття надає поверхні виключної стійкості до корозії, механічних ушкоджень та несприятливих атмосферних опадів. Purex відрізняється кращими можливостями до формотворення під час профілювання та має дещо нижчі якості порівняно з покриттям Pural та Putal matt. Але й ціна Purex нижча. Це означає, що для деяких сфер використання співвідношення ціни та якості покриття Purex є найприйнятнішим.

Першокласний матеріал. Оцинкована сталь із захисним полімерним покриттям Purex виробляється у Фінляндії, на заводах концерна Ruukki. Сталевий покрівельний лист має 4 рівня захисту. Purex виробляється з використанням найсучасніших технологій, для нього характерні відмінні експлуатаційні та естетичні характеристики.

Стильний зовнішній вигляд, що непідвласний часу
. Покрівля з покриттям Purex виглядатиме елегантно на будь-якій житловій спроруді завдяки неблискучій поверхні та ледь помітній рельєфності покриття. Можна бути впевненим, що колір даху, вкритого металочерепицею з покриттям Purex, залишиться незмінним на довгі роки.

Довгий гарантійний термін. На технічні характеристики продукції з покриттям Purex компанія Ruukki надає 40-річну гарантію, на естетичні - 15-річну.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×